Подова настилка – Декинг от лиственица
Декинг от лиственица – естествена твърдост и издръжливост за стилни и устойчиви външни настилки.
84,78 лв. / 43,35 € – 96,16 лв. / 49,17 € Price range: 84,78 лв. / 43,35 € through 96,16 лв. / 49,17 €m2
FSC
Дървесина от 100% сертифицирани горски стопанства
Прецизност
Произведено с прецизност, за да служи с години
По заявка
Допълнителна обработка и производство по спецификация
Описание
Декинг от лиственица – здравина, естетика и природна защита от Палисандър ООД
Декингът от лиственица, предлаган от Палисандър ООД, е първокласно подово покритие за външни пространства, което съчетава висока издръжливост и естествена красота. Лиственицата е една от най-здравите иглолистни дървесини, с плътна структура и натурална устойчивост на влага и атмосферни влияния. Това я прави отличен избор за тераси, веранди, градини и други открити площи, където стилът и трайността са от значение.
Материал и приложение
Лиственицата има висока естествена резистентност към гниене и деформация, което я прави идеална за:
Декинг в жилищни и ваканционни имоти
Открити площадки и алеи в паркове и дворове
Настилки около басейни и водни съоръжения
Фасадни и декоративни външни елементи
Обекти с натоварено външно ползване
Предимства на декинга от лиственица от Палисандър
Плътна и здрава дървесина – устойчива на износване и влага
Сух материал – минимален риск от напукване и изкривяване
Клас I – гарантирано визуално и техническо качество
Дебелини: 2,2 см, 2,7 см – избор според натовареността и конструкцията
Ширини: 9 см, 12 см, 14,2 см – подходящи за различни визуални предпочитания
Дължина: 400 см – създава равномерни и стабилни повърхности
Пакетиране във връзки – улеснява транспорт и складиране
Размери и характеристики
Декинг дъските са налични в две дебелини – 2,2 см и 2,7 см, което осигурява гъвкавост при избора според натоварването на настилката. Ширините варират от 9 см до 14,2 см, като предлагат различна естетика – от елегантна фина линия до по-масивно и стабилно усещане. Стандартната дължина от 400 см минимизира фугите и улеснява монтажа.
Термини и синоними
Продуктът е познат и като „външна настилка от лиственица“, „терасен под от лиственица“, „естествен декинг“, „дървен под за открити пространства“ или „настилка от иглолистна лиственица“. В строителната практика често се използва терминът „декинг дъски от лиственица“.
Декингът от лиственица на Палисандър ООД е изключително решение за всеки, който цени естествения вид, дълготрайността и здравината в екстериорния дизайн.
| Марка |
Палисандър |
|---|---|
| Дървесина |
лиственица |
| Качество |
I |
| Влажност |
Сухо |
| Дебелина |
2,2 см ,2,7 см |
| Ширина |
9 см ,12 см ,14,2 см |
| Дължина |
400 см |
| Пакетиране |
Връзка |


Отзиви
Clear filtersВсе още няма отзиви.